Kétrészes húzóköteles létra


A Krause Stabilo kétrészes húzóköteles létrák ideális választást jelentenek mindazok számára, akik megbízható és sokoldalú megoldást keresnek ipari vagy professzionális munkavégzéshez. Ezek a létrák különösen hasznosak olyan helyzetekben, ahol a munkavégzéshez különböző magasságokhoz és körülményekhez kell alkalmazkodni, például lépcsőkön vagy egyenetlen felületeken.

A létrák masszív alumíniumszerkezete biztosítja a tartósságot és a könnyű kezelhetőséget. A csúszásmentes lábdugók (SafetyCap) növelik a stabilitást és a biztonságot. A létrák különböző fokozatszámban érhetők el, például 2x15, 2x18, 2x20 vagy 2x24 fokos változatokban, így mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb méretet és munkamagasságot. A létrák terhelhetősége 150 kg, és megfelelnek a DIN EN 131 professzionális szabványnak, így biztosítva a hosszú távú megbízhatóságot és biztonságot.

Összességében a Krause Stabilo kétrészes húzóköteles létrák kiváló választást jelentenek mindazon szakemberek számára, akik megbízható, könnyen kezelhető és biztonságos megoldást keresnek különböző magasságú munkáikhoz.

Szűrés alap

Ár
146180 Ft 428520 Ft
Munkamagasság
Állványon, vagy létrán állva egy átlagos magasságú személy számára még elérhető magasságot jelenti.
5 m 8 m
Állómagasság
Járólap magassága.
Gyártó
Több... Kevesebb
Szűrő
Allvanybazis.hu - Blog

Minden cikk

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.