HiKoki (Hitachi) DS18DBSL-5AH Akkus Fúró-csavarozó
DS18DBSLWP
Elérhetőség: Raktárról azonnal 1 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető 1 db.
Adóval együtt
Garancia 1+2 év
 Ingyenes szállítás!
Szállítással kapcsolatos információk
Partnereink
kumi posta
Szállítási idő
Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:
Péntek 2026.05.15, reggel 8 és 17 óra között
  • Kategóriájában a legnagyobb nyomaték: Lágy: 40 Nm, kemény: 70 Nm
  • Megnövekedett műveleti sebesség
  • Szénkefementes motor: nem ég le a szénkefe, karbantartásmentes, hosszú élettartamú
  • Kompakt dizájn, rövid géptest: 175 mm
  • Állandó sebességszabályozás
Műszaki adatok
JellemzőÉrték
Max. furat (puhafa) 50 mm
Max. csavarméret (facsavar) 58 x 100 mm
Max. csavarméret (gépcsavar) 6 mm
Üresjárati fordulatszám magas 0 - 1800/min
Üresjárati fordulatszám alacsony 0 - 400/min
Max. forgatónyomaték 40 / 70 Nm
Tokmányméret 13 mm
Akku típus Li-ion (csúszótalpas) 18,0 V